Міський етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» – «Olympic move UA»

Дата: 29.03.2018 08:20

Фото без опису23 березня 2018 року на базі комунального закладу «Бобринецьке НВО «НВК «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1» Бобринецької міської ради проведено міський етап змагань Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» – «Olympic move».

Захід спрямований на реалізацію одного із важливих напрямів діяльності Міжнародного олімпійського комітету – заохотити дітей та молодь всього світу долучитись до спорту, жити за олімпійськими цінностями – дружби, досконалості та взаємоповаги, а також залучити їх до активних занять фізичною культурою та спортом і адаптувати до здорового способу життя.

Зі словами привітань, побажання успіху, перемоги та досягнення нових вершин до учасників змагань звернулися: головний спеціаліст апарату Бобринецької міської ради Проценко Олександр Олександрович та методист відділу освіти, молоді та спорту міської ради Пасічник Тетяна Станіславівна.

У змаганнях взяли участь чотири команди: «Блискавка» (КЗ «Бобринецьке НВО»), «Чемпіон» (КЗ «Загальноосвітня школа № 5»), «Орлята» (Філія № 1 КЗ «Бобринецьке НВО»), «Олімпійці» (Філія № 2 КЗ «Бобринецьке НВО»).

Програма заходу включала: представлення, в ході якого учасники презентували емблему, назву, девіз команди; комбіновану естафету; рухливу гру «Полювання на качок» та олімпійську вікторину.

На змаганнях панувала дружня атмосфера.

Команди відрізнялися оригінальністю у презентаціях, продемонстрували свої знання в історії Олімпійських ігор, спритність та командний дух у конкурсах «Комбінована естафета» та «Рухлива гра».

Захід пройшов на високому організаційному та спортивному рівні.

Перемогу та право представляти місто в ІІІ обласному етапі заходу. «Олімпійське лелеченя» – «Olympic move» виборола команда комунального закладу «Загальноосвітня школа № 5».

Друге місце розділили команди «Блискавка» (КЗ «Бобринецьке НВО») та «Орлята» (Філія № 1 КЗ «Бобринецьке НВО»). Команда «Олімпійці» (Філія № 2 КЗ «Бобринецьке НВО») зайняла третє місце.

Але головною нагородою для всіх юних олімпійців стали безліч позитивних емоцій, незабутніх вражень, усвідомлення того, що заняття спортом – невід’ємна, важлива частина життя кожного, хто турбується про своє здоров’я, цікавиться здобутками видатних спортсменів у різних видах спорту та підтримує гасло «У здоровому тілі здоровий дух».Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису