Активна весна туристичного гуртка «Мандрівник»

Дата: 27.03.2018 08:08

Фото без опису

24 березня 2018 року м. Кропивницькому (на базі комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа-інтернат    І-ІІІ ступенів, ліцей «Сокіл», центр позашкільного виховання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області») проведено ІІ етап Спартакіади комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» - команди змагалися на дистанції «Смуга перешкод» (особисто-командний залік).

У змаганнях взяли участь команди гуртків комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді», а також команди зі Знам'янського, Новгородківського, Олександрівського районів, м.Кропивницький, м. Олександрії, м. Бобринець (Бобринецька ОТГ). Загалом понад 50 учасників.

Змагання відбувалися у двох вікових групах: молодша група (2004-2006 рік народження) і середня група (2003 рік народження і старші).

Вихованці комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Бобринецької міської ради (керівник – Горецький Іван Якович) вибороли чотири призових місця:

- молодша вікова група (юнаки):

І місце - Слепченко Михайло,

ІІ місце - Гриценко Максим.

- молодша вікова група (дівчата):

І місце – Брасло Євгенія.

- середня вікова група (дівчата):

ІІ місце - Самойленко Наталія.