Консультація з гендерно-орієнтованого бюджетування для громад
23 березня відбулася консультація з гендерно-орієнтованого бюджетування для громад І-ої когорти в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE), на якій були присутні заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Людмила Кривошея, депутат міської ради Усата О.В., голова молодіжної ГО «ТЕМП» Володимир Нечай. Тренер Юлія Гончар та координатор від проекту DOBRE Володимир Нижник дали поради та поспілкувались про сучасний стан упровадження гендерно-орієнтованого бюджетування, передумови інтегрування гендерної складової в бюджетний процес. Розглянули гендерні бюджетні ініціативи, що спрямовані на складання гендерних бюджетів у практичній площині. Запропонованували засоби втілення гендерних компонентів в усі сфери діяльності, що дозволяють збалансувати інтереси та потреби жінок і чоловіків під час планування видатків у сфері освіти, охорони здоров’я, соціального захисту та соціального забезпечення, молодіжної політики, фізичної культури і спорту тощо.