Позапланове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
21 березня під головування міського голови Валерія Сніжка відбулося позапланове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому були присутні заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань, члени міської комісії, керівники закладів, організацій, установ м. Бобринця, завідуючі та медичні працівники ДНЗ №1, та ДНЗ №2.
На засіданні заслухали повідомлення Тернюк Л.О. - лікаря загальної гігієни відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Бобринецького районного управління головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській обл., яка повідомила присутніх про санітарно епідеміологічне розслідування в дошкільному навчальному закладі №1 "Сонечко", по факту 8 випадків інфекційного захворювання дітей, які захворіли в період з 14 по 18 березня 2018 року, про стан хворих дітей, хід їх лікування, та дії служби для встановлення причин і умов виникнення захворювання. Члени комісії обговорили та прийняли ряд заходів щодо вирішення та усунення проблем спалаху інфекційного захворювання.