Навчання в обласній Школі лідерів.

Дата: 17.10.2017 15:56

12 жовтня 2017 року на базі Кіровоградського обласного Центру дитячої та юнацької творчості відбулося засідання Координаційної ради та навчання слухачів обласної Школи лідерів. Представники Бобринецького міського парламенту дітей Щіченко Вікторія, Зленко Антоніна та Ковальчук Олександра навчалися за програмою з дисциплін «Дитяче та молодіжне самоврядування», «Маркетинг та основи проектної діяльності» та «Менеджмент», а також готувалися до проведення виборчої сесії обласного парламенту дітей, яка відбудеться в листопаді цього року.

На засіданні координаціної ради були обговорені питання підготовки до чергової сесії, активізації роботи районних та міських парламентів, рейтингової системи роботи, дистанційного навчання гуртківців та опрацьовано програму «Клас», за допомогою якої можна застосовувати на базі районних та міських органів дитячого самоврядування дану форму роботи.