Реалізація сільськогосподарської продукції сільськогосподарськими підприємствами Кіровоградської області у січні–вересні 2017 року

Дата: 20.10.2017 15:53

Сільськогосподарськими підприємствами (крім малих) Кіровоградської області у січні–вересні поточного року реалізовано 1118,3 тис.т зернових та зернобобових культур, що на 19,9% більше ніж у відповідному періоді минулого року, у тому числі пшениці – 460,9 тис.т (на 3,3%), кукурудзи на зерно – 496,6 тис.т (у 1,6 раза), насіння соняшнику – 397,6 тис.т (на 33%), молока – 37,8 тис.т (на 0,5%). Водночас ячменю реалізовано 128,3 тис.т (на 7,7% менше), тварин сільськогосподарських (у живій масі) – 9 тис.т (на 29,8%).

Середні ціни продажу аграрної продукції сільськогосподарськими підприємствами (крім малих) за всіма напрямами реалізації зросли на 12,7%, у тому числі продукції рослинництва – на 11,5%, тваринництва – на 39,1%.

Головне управління статистики у Кіровоградській області