Міський голова привітав бібліотекарів з професійним святом

Дата: 29.09.2017 15:52

Фото без опису

30 вересня своє професійне свято відзначають бібліотекарі. Люди, які є справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу. Напередодні свята, 29 вересня, міський голова Валерій Сніжко  привітав бібліотекарів громади з професійним святом та вручив кожному подарунок. Валерій Вадимович  висловив слова щирої подяки людям,  які присвятили бібліотечній справі частину свого життя за їх активність   та вміння організувати справжнє свято для своїх відвідувачів.

Існує думка, що в наш бурхливий час новітніх інформаційних технологій книга втрачає свою роль та місію у суспільстві. Та це не так, адже книги були і будуть ядром бібліотеки. Ставлення до книг є мірилом цивілізованості, інтелектуального і морального  здоров’я нації.Фото без описуФото без опису