Успішний початок навчального року

Дата: 18.09.2017 15:51

Фото без опису

13 вересня 2017 року на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» було організовано та проведено обласний конкурс з флористики та фітодизайну «Квітуча Україна».

У Конкурсі взяли участь 15 команд творчих учнівських об’єднань загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів області, серед яких -  вихованці гуртка «Світ креативу» Комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Бобринецької міської ради.

Програмою Конкурсу було передбачено створення учасниками квіткових композицій: квіткові килими чи квіткові скульптури (на вибір) з попередньо підготовленого матеріалу (квіти, листя, ягоди, колоски, овочі, фрукти) та створеними власними ескізами.

Захищаючи конкурсні проекти, учасники заходу представили національні традиції, колоритність та мальовничу природу рідного краю, українську символіку, вишиванки різних регіонів України, їх символи та значення.

Вихованці навчальних закладів області мали можливість висловити свої судження про роль флористики у суспільстві та житті людини, ознайомитись зі стилями та геометричними формами квіткових композицій, поділитись досвідом практичної роботи.

Під керівництвом наставників Кобзар Н.В. та Чернієнко О.В. члени творчого об’єднання «Світ креативу» створили композицію «Чотири стихії» та вибороли ІІ місце. Вітаємо!

Фото без опису