Запрошуємо на свято!
Дата: 31.05.2017 13:56
Кількість переглядів: 726
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04055239/ed04a0ff94e88cd39f6de1228ed56bc2.jpg)
Шановні дітвора та матусі!
Бобринецька міська рада запрошує Вас взяти участь у заходах, приурочених до Міжнародного дня захисту дітей, які відбудуться 1 червня у міському парку ім.Кропивницького. Збір на урочисту ходу «Разом з матусею» біля Комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5» по вул.Миколаївська о 9.45 год.
« повернутися