Бобринецька міська територіальна громада

Кіровоградська область, Кропивницький район

Міський голова провів зустріч з мешканцями мікрорайонів міста

Дата: 05.05.2017 15:51
Кількість переглядів: 770

05 травня міський голова Валерій Сніжко провів зустрічі з мешканцями міста, що відбулися  в мікрорайонах Зелений клин, Грицькова та Рущина.  У ході зустрічей учасники зібрання окреслили коло проблем, які їх найбільше хвилюють. Валерій Вадимович відповів на всі поставлені запитання.

Міський голова наголосив, що проблем у місті вистачає, міській раді про них відомо, і ведеться постійна робота по їх вирішенню. Неможливо зробити все одразу, навіть маючи величезне бажання. Міська рада активно працювала, працює  та буде працювати у напрямку підвищення рівня життя громадян Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади.

Валерій Вадимович подякував усім, хто прийшов на зустрічі та переймається життям рідного міста. Все, на чому акцентували увагу учасники зустрічі, буде опрацьовано, жодне проблемне питання не залишиться поза увагою. Тільки спільними зусиллями мешканців громади та місцевого самоврядування ми зможемо зробити наше місто кращим.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь