Міський голова провів зустріч з мешканцями мікрорайонів міста

Дата: 05.05.2017 15:51

Фото без опису

05 травня міський голова Валерій Сніжко провів зустрічі з мешканцями міста, що відбулися  в мікрорайонах Зелений клин, Грицькова та Рущина.  У ході зустрічей учасники зібрання окреслили коло проблем, які їх найбільше хвилюють. Валерій Вадимович відповів на всі поставлені запитання.

Міський голова наголосив, що проблем у місті вистачає, міській раді про них відомо, і ведеться постійна робота по їх вирішенню. Неможливо зробити все одразу, навіть маючи величезне бажання. Міська рада активно працювала, працює  та буде працювати у напрямку підвищення рівня життя громадян Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади.

Валерій Вадимович подякував усім, хто прийшов на зустрічі та переймається життям рідного міста. Все, на чому акцентували увагу учасники зустрічі, буде опрацьовано, жодне проблемне питання не залишиться поза увагою. Тільки спільними зусиллями мешканців громади та місцевого самоврядування ми зможемо зробити наше місто кращим.