Міський етап VІІ обласного конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

Дата: 07.02.2018 15:49

Фото без описуЗ метою привернення уваги дітей та учнівської молоді до існуючих проблем у сфері охорони праці, виховання культури безпечної праці на виробництвах України, у підростаючого покоління, як майбутніх роботодавців та працівників, а також популяризації превентивних методів запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, у рамках Всесвітнього дня охорони праці, у січні 2018 року у закладах загальної середньої освіти міста було проведено шкільний етап конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». У рамках Конкурсу проведено тематичні заходи серед учнів закладів загальної середньої освіти міста.

06 лютого 2018 року працівниками відділу освіти, молоді та спорту міської ради спільно з головним спеціалістом - страховим експертом з охорони праці Бобринецького відділення ВДФССУ у Кіровоградській області Волошиним О.О. проведено міський етап обласного конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

На розгляд фахового журі представлено 29 робіт.

Переможцями визначено:

І місце - Линець Аліна («Філія № 1» комунального закладу «Бобринецьке НВО»), Мініч Марія (КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5»).

ІІ місце - Лисенко Дарина (КЗ «ЦДЮТ», гурток «Чарівний пензлик»), Гідірім Маргарита, Іващенко Юлія, Кульова Вікторія (КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5»).

ІІІ місце - Байбарак Анастасія («Філія № 1» комунального закладу «Бобринецьке НВО»), Миронов Роман, Кучеренко Мар’яна, Крихтяк Анастасія («Філія № 2» комунального закладу «Бобринецьке НВО»), Зозуля Даша, Степурська Поліна, Прокопенко Вероніка (КЗ «ЦДЮТ», гурток «Чарівний пензлик»).

Роботи переможців направлено для участі в обласному етапі конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».