«Діти мають право»

Дата: 08.12.2017 15:47

Фото без опису

8 грудня для учнів філії №1 та №2 комунального закладу «Бобринецьке навчально-виховне об’єднання «Навчально-виховний комплекс «Гімназія – загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 1» Бобринецької міської ради, міським Будинком культури спільно з головним спеціалістом ГУЮ в Кіровоградській області було проведено пізнавально-розважальний захід «Я дитина я маю право».

Дітям  було показано  мультиплікаційний фільм про дитячі права, проведено розважально-правову вікторину  та показ казки : «Право в казковій країні», яку підготував театральний колектив міського клубу на чолі з директором Слободяник А.П.

Спеціаліст головного управління юстиції Ісакова Н.Ю. розповіла про конвенцію з прав дитини  та наголосила на обов’язках, які повинні дотримуватися діти.

По закінченню заходу діти  подякували  за змістовний захід, під час якого діти  отримали великий запас знань про свої права  і обов’язки.

Директор МБК Слободяник А.П.Фото без описуФото без опису