День пам'яті жертв голодомору

Дата: 24.11.2017 15:51

Кожної четвертої суботи листопада  Україна та весь світ вшановують пам’ять загиблих внаслідок голодомору 1932-1933 років та жертв політичних репресій.

Голодомор забрав за різними оцінками забрав від 7 до 10 мільйонів життів. Мільйони безневинних людей загинули просто так – ні за що, ні за кого. Наш народ зазнав не тільки демографічного, але й національного удару. Лише сильні нації можуть пережити щось схоже.

Світле майбутнє України неможливе без історичної пам’яті народу. Голодомор став для нас не лише символом чергової спроби винищення українців як нації, а й дуже серйозним уроком. Ми не можемо, просто не маємо права забути цю страшну сторінку нашої історії. Це, насамперед, потрібно для нинішнього і прийдешнього поколінь. Для нашої єдності, для нашої віри у життя і справедливість.

Нехай же пам’ять про всіх невинно загублених згуртує нас, живих, додасть нам сил та волі, мудрості й наснаги для зміцнення нашої держави, для забезпечення гідного життя кожної людини. Наш із вами святий обов’язок – зробити все, щоб подібні злочини ніколи не повторилися!

Ввечері 25 листопада  прошу вас  запалити жалобну свічку у вікні своєї оселі як символ пам’яті та скорботи.

Міський голова                                             Валерій Сніжко