Ремонт водогону по вул. Базарній

Дата: 27.07.2017 15:41

Одна з проблем, що найбільше турбує мешканців міста це – водопостачання. Застаріла мережа водогону, якій вже більше 40 років, час від часу нагадує про себе. Часті відключення  водопостачання через прориви мережі, стають особливо актуальною проблемою під час літньої спеки, коли навантаження на водопровід зростає в рази.  Старі чавунні труби на деяких ділянках заходяться в аварійному стані, саме тому КП «Міськводоканал» постійно проводить роботи з відновлення та модернізації системи водогону та замінює старі чавуні труби на сучасні ПЕ труби.

27 липня працівниками КП «Міськводоканал» було виконано заміну 150 метрів аварійного водогону на новий, по вулиці Базарній. З самого ранку працівники комунального підприємства міської ради в нелегких умовах,  під палючим літнім сонцем  з залученням спец техніки проводили заміну проблемної ділянки водогону, яка довгий час приносила людям незручності. Адже забезпечення людей водою у таку спеку є вкрай важливим. Тому працівники КП «Міськводоканалу» не шкодуючи зусиль,  працюючи по коліна в багнюці оперативно виконали свою роботу та здійснили заміну. Нова ПЕ труба  має набагато більший термін експлуатації та ряд переваг перед чавунними. Очікується, що нові труби будуть довго та безпроблемно служити на благо мешканців міста. Міська рада та КП «Міськводоканал» активно працюють над забезпеченням якісного водопостачання по місту. Всі  ці заходи спрямовані на організацію належних умов функціонування та благоустрою нашої громади.