Бобринецький район, Кіровоградська область

Міський голова провів робочу нараду

07 листопада 2016 року міський голова В.В. Сніжко провів робочу нараду з заступниками, керівниками відділів та завідувачами секторів міської ради. Під час наради було розглянуті питання поточної життєдіяльності Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади. Основну увагу Валерій Вадимович акцентував на таких питання:

1.Створення графіку спиляння аварійних дерев;

2.Контроль  завезення дров пенсіонерам та учасникам АТО;

3. Встановлення кількості мешканців громади, що є учасниками АТО не на контрактній службі;

4. Облаштування тротуарів та своєчасне прибирання сміття  по вул. Базарній;

5.Проведення наради за участі начальника Бобринецького відділу поліції щодо безладу на території міста;

6. Покращення  освітлення території шкіл та спортивного залу;

7. Контроль за виконанням ремонту дошкільного навчального закладу   №1 «Сонечко»;

Відповідні доручення міського голови щодо зазначених вище питань  отримали завідуючі секторами та начальники  відділів.