Бобринецький район, Кіровоградська область

Благодійна акція «З любов’ю в серці»

Під час підготовки до дня святого Валентина вихованці гуртка «Світ креативу» виявили бажання підтримати хворого хлопчика, який мешкає у нашому місті – Винника Богданчика.

Дівчатка з любов’ю виготовляли валентинки, а потім разом зі своїм керівником гуртка Надією Володимирівною Кобзар влаштували виставку-розпродаж святкових виробів. У цьому їм допомагали члени міського парламенту дітей. Благодійна скринька наповнилася коштами, вихованці перевели на рахунок дитини 1356 грн. По телефону вони поспілкувалися із татом Богданчика, зустрілися з бабусею, передали хлопчику свої побажання швидше вилікуватись.

Людина все життя повинна пам’ятати про милосердя як важливу складову високодуховного світу. Якщо ж милосердя проявляється з дитинства, значить, не все так погано в нашому домі.