Бобринецька міська об'єднана територіальна громада
Бобринецький район, Кіровоградська область

Свято Осені в ДНЗ №2 "Ромашка"

Осінь рудою лисичкою промайнула вулицями та скверами рідного міста. В прощальному осінньому вальсі закружляло листя з дерев та золотим килимом вкрило матінку землю.  О цій порі в навчальних закладах міста канікули. Є вони і в дитячих садках. Відпочивають малюки від напружених занять з математики, грамоти, мови, а натомість відбувається більше святкових заходів та розваг.

 Так в дитячому навчальному закладі №2 «Ромашка» пройшли традиційні осінні ранки. Свято Осені відбулося в усіх вікових групах. Малята разом з панночкою  Осінню співали, декламували вірші, танцювали та грали у веселі ігри. А старші дошкільнята разом зі своїми наставниками підготували неповторні святкові програми. Чарівний, ніжний осінній бал – дивограй та запальну веселу осінню ярмарку. Насолодитися цікавими, змістовними, яскравими дійствами змогли родини малюків, гості та працівники закладу. Впевнені, що часточку тепла, ніжності та гарного настрою кожен з них виніс у своєму серці.

 А в останній день канікул дошкільнята переглянули лялькову виставу за казкою «Ріпка», яку підготували для них працівники закладу.

 Щира подяка вихователям, музичному керівнику, хореографу, батькам, які зробили все можливе, щоб святковий настрій супроводжував малят в ці дні.

Адміністрація ДНЗ №2 «Ромашка»« повернутися до списку новин