Увага! У Бобринецькому районному відділі державної виконавчої служби вакантна посада головного спеціаліста (бухгалтера)

Дата: 27.01.2017 15:34

Бобринецький районний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області  повідомляє що у відділі вакантна посада головного спеціаліста (бухгалтера) тимчасово на період декретної відпустки основного працівника.

Вимоги повна вища бухгалтерська освіта за ступенем спеціаліста – магістра, можливо навіть без стажу роботи, вміння роботи на пк, бути готовим до проходження конкурсного відбору державного службовця.

За більш детальною інформацією звертатися до Бобринецького районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області, за адресою: вул. Шевченка, 101 А, м. Бобринець, тел. 3-42-33