З першим снігом та морозами приходять в Україну зимові свята

Дата: 20.12.2017 15:33

Фото без опису

З першим снігом та морозами приходять в Україну зимові свята. Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора – день Святого Миколая. Відбулося воно і у філії №1 - ЗШ І-ІІ ступенів" комунального закладу «Бобринецьке навчально-виховне об’єднання «Навчально-виховний комплекс «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1» Бобринецької міської ради.

Напередодні учні писали листи до Святого Миколая, згадували всі свої вчинки, аналізували, яких більше. У день свята до молодших школярів завітали Зіронька та Янгол. Діти продемонстрували свої таланти, знання, були активними учасниками та глядачами. За гарну поведінку та старанність отримали подарунки від Миколая – розмальовки. Дирекція закладу почастувала дітлахів запашною здобою.

Це добре і очікуване свято вчить милосердю, щедрості та любові до оточуючих людей. Сподіваємося, що всі бажання дорослих і дітей обов’язково здійсняться.Фото без описуФото без опису