Відбулося третє засідання робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку

Дата: 09.06.2017 15:33

Фото без опису8 червня відбулося третє засідання робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку Бобринецької ОТГ. Члени робочої групи разом з виконавчим директором регіонального відділення Асоціації в Кіровоградській області Володимиром Нижником та консультантом АССОГУ  Мариною Логачовою обговоривши попередньо напрацьований проект стратегічного плану розвитку вирішили, що основною ціллю, на якій потрібно акцентувати увагу, дивлячись на реалії, є реконструкція міського ринку  в ринок європейського зразка. Цей об’єкт дасть змогу створити нові робочі місця в громаді та збільшити надходження до міського бюджету, що позитивно вплине на життя мешканців Бобрнецької ОТГ. Також основними проблемами для вирішення яких будуть залучатися кошти інвесторів визначено: водопостачання та водовідведення по місту і реконструкція спортивного майданчика біля Комунального закладу "Навчально-виховний комплекс "Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1". До наступної, четвертої зустрічі, яка відбудеться 21 червня, робочій групі потрібно остаточно затвердити проект стратегічного плану розвитку.