Форум "Рівність у політиці"

Дата: 13.03.2018 15:30

Фото без опису13 березня заступниця міського голови з соціально-гумонітарних питань Людмила Кривошея та депутатка міської ради Валентина Коновальчук прийняли участь у форумі "Рівність у політиці". Медійний марафон присвячений обговоренню рівного доступу до участі у політиці на всіх рівнях та включає заходи, спрямовані на заохочення публічного діалогу стосовно переваг ґендерної рівності в політиці. Рівні права та можливості для участі в управлінні державою, своєю громадою – це необхідна умова для подальшого демократичного поступу України.

– Як створити політичне середовище в Україні, в якому кожен та кожна зможе реалізувати свій потенціал?
– Які механізми реалізації своїх політичних прав на національному та місцевому рівнях сприятимуть ґендерній рівності?
– Як ґендерно-чутливе містобудування може забезпечити рівні можливості для всіх?

Ці та інші питання обговорюватимуться в різних форматах під час марафону. Серед учасників марафону: політики, державні службовці, лідери громадської думки, представники медіа та громадянського суспільства.