П'ята зустріч робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку

Дата: 24.07.2017 15:29

Фото без опису

24 липня відбулася  остання, п’ята зустріч  робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку Бобринецької ОТГ та експертів проекту «DOBRE” Андрія Кавунця та Радослава Шарлея, в зустрічі також взяла  участь консультантом АССОГУ  Марина Логачова.  В ході засідання робочої групи було остаточно затверджено стратегічний план розвитку Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади з урахуванням змін, що надійшли під час громадських обговорень. Також було визначено три основні операційні цілі, які будуть виконуватися за рахунок проекту «DOBRE»:

- Розвиток мережі водопостачання та водовідведення

- Реконструкція міського ринку в ринок європейського зразка (з врахуванням інтересів осіб з інвалідністю)

- Реконструкція спортивних майданчиків та модернізація гімнастичних залів.

Експерти проекту презентували остаточний варіант стратегії розвитку, що буде переданий для затвердження на сесії міської ради.

На завершення зустрічі Андрій Кавунець та Радослав Шарлей подякували представникам робочої групи за плідну співпрацю, в свою чергу робоча група подякувала експертам проекту «DOBRE» за досвід, який вони отримали під час написання розробки Стратегічного плану розвитку.