Вогник для людей поважного віку «Жінки, жінки… о, скільки в цьому слові!».

Дата: 06.03.2017 15:27

Фото без опису

4 березня  в кафе «Мадагаскар» було проведено  захід до Міжнародного жіночого дня 8 березня «Жінки, жінки… о, скільки в цьому  слові!». Святкова програма, що була сповнена теплом та затишком, звеселяла жінок  піснями, віршами та гуморесками. До присутніх з вітальними словами звернулися міський голова Валерій Сніжко та заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Людмила Кривошея. Після привітань кожна жінка отримала квіти від міського голови. В цей день  лунало  багато привітань на честь жінок від колективів художньої самодіяльності.

Так в номінаціях :

«Жінка-сонце» вітали Тофан Раїсу Іванівну

«Душа відкрита людям» - Ворону Олену Миколаївну

«Покликана рятувати життя» - Сіліфоненко Валентину Іванівну

«Жінка - майстриння» - Світлову ЛарисуМихайлівну.

Багато приємних слів було на адресу  членів президії міської ветеранської організації Беліченко Л.І., Кузьменко С.Є., Самборської Н.М та волонтерів Оверченко О.П., Попової Л.М.

По завершенню концертної програми відбулося частуватися солодощами та чаєм від міського голови Валерія СніжкаФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису