Вітаємо юних науковців!

Дата: 28.02.2017 15:18

25 лютого команда вихованців Комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Бобринецької міської ради взяла участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Серед кращих гуртківців області свої наукові роботи захищали Степанова Вікторія (секція «Етнологія»), Андрісонова Вікторія (секція «Всесвітня історія»), Гавриленко Денис (секція «Історичне краєзнавство»), Бібік Роман (секція «Історія України»), Тетерук Дар’я та Холодовська Наталія (секція «Екологія»), Слюсарова Антоніна (секція «Психологія»).

За результатами написання контрольних робіт                              з базових навчальних дисциплін та захисту науково-дослідницьких робіт журі визначило переможців конкурсу-захисту.

Перемогу у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України здобули:

І місце – Бібік Роман (керівник секції – Бібік Наталія Станіславівна);

І місце – Холодовська Наталія (керівник секції – Плющевська Ірина Вікторівна);

ІІ місце - Степанова Вікторія (керівник секції – Бібік Наталія Станіславівна);

ІІІ місце - Андрісонова Вікторія (керівник секції – Бібік Наталія Станіславівна).