Алея Слави в пам’ять про героїв Бобринеччини.

Дата: 20.03.2017 15:17

Фото без опису

17 березня у парку ім. Кропивницького   міський голова Валерій Сніжко, голова Бобринецької районної організації Аграрної партії України  Юрій Крутько, представники депутатської фракції Аграрної партії України в Бобринецькій міській раді,  учасники АТО, волонтери та небайдужі мешканці громади  в пам’ять про військовослужбовців  Бобринеччини, що віддали своє життя захищаючи батьківщину,  висадили 43 дуболистні горобини. Дерева були висадженні у Алею Слави, що тягнеться від пам’ятника Невідомому солдату до  СК «Олімпієць».

Акція була проведена  за ініціативи голови Бобринецької районної організації Аграрної партії України, першого заступника голови Кіровоградської обласної організації АПУ  Юрія Крутька.   Як зазначили організатори акції, дерева дуболистної горобини вибрані не випадково, адже дуб символізує вічність та мужність, а плоди горобини, як краплі крові, будуть нагадувати нащадкам про воїнів, які поклали своє життя за європейське майбутнє України.