20 вересня 2016 року відбулася 16-та позачергова сесія 7-го скликання Бобринецької міської ради.

Дата: 21.09.2016 15:13

Фото без опису

Позачергова сесія була скликана  у зв’язку з необхідністю негайного припинення безпідставного та протиправного використання сторонніми особами території міського ринку, забезпечення вільного та безперешкодного доступу жителів міста та осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність до території міського ринку, забезпечення збереження майна, розміщеного на території міського ринку, з метою забезпечення законного та ефективного використання земельних  ділянок, що належать до комунальної власності Бобринецької міської ради.

Депутатами міської ради (20 – за, 1 – проти) було прийняте рішення передати земельні ділянки, які раніше використовувалася Бобринецьким РСТ у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури КП «Комунальник»,а саме:

1.Надати в постійне користування комунальному підприємству Бобринецької міської ради «Комунальник» земельну ділянку за кадастровим №3520810100:50:073:0150 площею 0,6747 га., - землі які використовуються в комерційних цілях для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (КВЦПЗ 03.10) за рахунок земель житлової та громадської забудови, що знаходяться за адресою: вул.Базарна площа, м.Бобринець Кіровоградської області.

2.Надати в постійне користування комунальному підприємству Бобринецької міської ради «Комунальник» земельну ділянку за кадастровим №3520810100:50:073:0151 площею 0,4555 га., - землі які використовуються в комерційних цілях для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (КВЦПЗ 03.10) за рахунок земель житлової та громадської забудови, що знаходяться за адресою: вул.Базарна площа, м.Бобринець Кіровоградської області.

Фото без опису