Загальні збори районної організації Української спілки ветеранів Афганістану

Дата: 13.03.2017 15:02

Фото без опису

12 березня в малому залі засідань РДА  відбулися загальні збори  районної організації  Української  спілки  ветеранів Афганістану. Вів зібрання голова РО УСВА Микола Тосік. На початку  зборів  воїни-інтернаціоналісти згадали хвилиною мовчання померлих членів правління РО УСВА Смика В.В.  волонтера, настоятеля Свято Миколаївської  церкви Ониська Ю.Ю. та загинувшого в зоні АТО  Кісеева С.В.

Після обрання секретарем зборів Стасюка В.В., голова зборів оголосив порядок денний.

По першому питанню спеціалісти різних  служб  відповідали на запитання учасників зібрання.  На заході  були присутні міський голова Сніжко В.В.,  заступник голови РДА Сопільняк Л.О., представники районної лікарні та пенсійного фонду.  Валерій Вадимович відповів на всі питання  воїнів-афганців.

При розгляді другого питання, зібранням обрали нового члена Правління РО УСВА Главіцького В.А.

Також члени РО УСВА  привітали в лавах своєї організації  нового члена, учасника АТО Стадніка С.Ю.