Відбувся діалог експертів DOBRE з депутатами міської ради

Дата: 13.01.2017 14:57

Фото без опису

12 січня до нашої об’єднаної територіальної громади  завітали спеціаліст з організаційного розвитку USAID/DOBRE Program Наталія Захарченко та координатор проекту Андрій Нагорний. Цілю приїзду експертів  було спілкування з депутатами Бобринецької міської ради, для оцінки роботи ради та подальшого створення механізму роботи та взаємозв’язку  ради з мешканцями громади.

В розмові з депутатами пані Наталія повідомила, що DOBRE – це програма, яка шляхом надання технічної та фінансової підтримки  створить умови у 75 Об’єднаних Територіальних Громадах України для покращення управління ресурсами, стимулювання місцевої економіки та доручення громадськості до розбудови своїх громад. Тісна співпраця проекту з ОТГ створена для того, щоб пережити період встановлення громад  та закладання фундаменту для розвитку територій в подальшому

DOBRE посилюватиме місцеве самоврядування, поглиблюватиме демократію, сприятиме процвітанню та стабільності громад,  поширюватиме досвід ОТГ серед інших громад для заохочення нових об’єднань.

Зокрема експерти зазначили, що громада має отримати від програми ряд покращень, а саме:

• Розвиток місцевого самоврядування
  • Зміцнення громади ґрунтуючись на її внутрішніх потребах
  • Створення нової групової ідентичності замість набору ідентичностей декількох громад
  • Відкриття  нових економічних можливостей через партнерство з приватним сектором та урядом
  • Збільшення доступу до додаткових бюджетних ресурсів
  • Поширення успішного досвіду серед інших громад України
  • Інклюзивне і колегіальне стратегічне планування
  • Місцевий економічний розвиток
  • Надання послуг органами місцевого самоврядування
  • Управління бюджетами і фінансами громад
  • Участь громадян, зокрема молоді у прийнятті рішень та житті ОТГ та активний моніторинг/запогіння корупції

З свого боку депутати повідомили, що для діяльності депутатів Бобринецької міської ради не існує ніяких перешкод, рада працює злагоджено та  ефективно. Від об’єднання в територіальну громаду  люди бачать зміни на лише на краще.

Фото без опису