Всесвітній день пошти

Дата: 06.10.2017 14:56

Фото без описуШановні працівники поштового зв’язку!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Всесвітнім днем пошти!

Забезпечуючи надійний зв’язок між селами, містами, країнами, континентами, Ви об’єднуєте людей, розділених тисячами кілометрів. Ваша глибока відданість своїй справі, високий професіоналізм і відповідальність є запорукою розвитку поштового зв’язку нашої держави.

Дорогі поштовики! Важливою і значущою є Ваша повсякденна місія. Бажаю, щоб завжди за свою суспільно необхідну працю, Ви одержували лише щиру вдячність від людей. Нехай же і надалі Вам завжди вистачає сил, терпіння і творчої наснаги, витривалості і успіхів на роботі, затишку і благополуччя в родинному колі. Гарного Вам настрою та міцного здоров'я.

міський голова                                                 Валерій СНІЖКО