Участь у соціальній акції «Ти не один»

Дата: 28.02.2017 14:54

Фото без опису

Члени Бобринецького міського парламенту дітей, шкільних парламентів  міських шкіл №5 та №3 відгукнулися на ініціативу волонтера, журналіста «Кіровоградської правди» Вікторії Семененко, взявши участь у соціальній акції «Ти не один!». Суть цієї акції полягає в тому, щоб написати листа дитині, яка нині бореться з раком, і таким чином показати, що в цій боротьбі вона не сама.

Діти ретельно підбирали слова, щоб підтримати своїх ровесників, малювали та оздоблювали свої листи та вкладали до них маленькі подаруночки, зроблені своїми руками. Віримо, що, прочитавши послання від учнів міських шкіл, хворі дітки посміхнуться у відповідь. І це буде добрим діалогом сердець, які не черствіють, а щиро надіються на краще.Фото без описуФото без опису