Всеукраїнського диктанту єдності
Дата: 09.11.2017 14:54
Кількість переглядів: 669
09 листопада 2017 року учні 4 – 9 класів та педагогічні працівники "Філії №1-загальноосвітня школа І – ІІ ступенів" комунального закладу «Бобринецьке навчально-виховне об’єднання «Навчально-виховний комплекс «Гімназія - загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №1» взяли участь у написанні Всеукраїнського диктанту єдності, що присвячений Дню української писемності та мови. Незважаючи на те, що для школярів 4 – 7 класів текст диктанту був складним, загалом, учні справилися з письмовою роботою.![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04055239/4e6150f86d42e49c3661d0c360f6a8e1.jpg)
« повернутися