Про колегію відділу освіти, молоді та спорту міської ради

Дата: 02.02.2017 17:23

01 лютого 2017 року на базі Комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 3» Бобринецької міської ради проведено розширене засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради, у якій взяли участь начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради Літвінова Вікторія Петрівна, завідувач міського методичного кабінету Синьогуб Ірина Юріївна, голова районного комітету профспілки працівників освіти і науки, Заслужений працівник профспілки працівників освіти і науки Цесарська Лариса Наумівна, методисти міського методичного кабінету, логопеди міського логопедичного пункту, директори та завідувачі дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста.

На колегії розглянуто питання:

1. Про організацію логопедичної роботи і корекційно - відновлювальної допомоги дітям з вадами мови у навчальних закладах міста.
  2. Про інновації зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року.
  3. Про організацію екстернатної форми навчання у загальноосвітніх навчальних закладах міста.
  4. Про можливості й перспективи позашкільної освіти міста для розвитку здібних та обдарованих дітей.

У ході обговорення питань порядку денного відзначено ефективну роботу новостворених позашкільних навчальних закладів міста щодо охоплення дітей позашкільною освітою. Відмічено належний рівень співпраці керівників та педагогічних колективів дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів у питанні створення умов та можливостей для розвитку здібностей і нахилів дітей та учнівської молоді. Намічено перспективи подальшого розширення та розвитку мережі гуртків та спортивних секцій.