Оголошення про співбесіду на заміщення вакантних посад централізованої бухгалтерії відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради

Дата: 11.08.2016 14:49

12 серпня 2016 року о 13.00 буде проведено співбесіду із претендентами на заміщення вакантних посад централізованої бухгалтерії відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: громадянство України, стаж роботи за фахом не менше, як три роки, вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером.

Особи, які бажають взяти участь у співбесіді, повинні мати:

копію диплома про освіту;

копію документа, що посвідчує особу;

копію трудової книжки.

Співбесіда відбудеться за адресою: м. Бобринець, вул. Незалежності, 80, каб. 207 (міська рада).

Контактна особа – Кузьменко Оксана Володимирівна, тел. 2-06-16