Привітання з Всесвітнім Днем пошти

Дата: 06.10.2017 14:47

6 жовтня, напередодні Всесвітнього Дня пошти перший заступник міського голови Валентин Висоцький привітав працівників пошти міста Бобринець з їхнім професійним святом. Валентин Іванович, висловив щиру вдячність за щоденну працю, терпіння і наполегливість у роботі, витримку і відданість професії,  зауважив, що праця працівників пошти  важлива для всіх жителів нашої громади, побажав кожному міцного здоров'я, невичерпної життєвої енергії, достатку, миру, злагоди та професійних успіхів.

Листоношам міського відділення поштового зв’язку Бобринець Центру обслуговування споживачів № 13 Кіровоградської дирекції ПАТ «Укрпошта» БАКАЛ Ларисі Анатоліївні та ЗАЙЦЕВІЙ Світлані Вікторівні за сумлінну багаторічну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток поштового зв’язку та з нагоди Всесвітнього дня пошти  оголошено подяки Бобринецької міської ради та вручено подарунки.