Бобринецький район, Кіровоградська область

Вихованці КЗ "ДЮСШ" взяли участь в чемпіонаті України

19 - 20 листопада 2016 року вихованці відділення гирьового спорту Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Бобринецької міської ради взяли участь в чемпіонаті України серед школярів загальноосвітніх шкіл та вихованців ДЮСШ,  змагання проходили в  м. Токмак Запорізької області.

В змаганнях приймали участь юні гирьовики з восьми областей України.

Із восьми вихованців Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» здобули п’ять медалей найвищої проби, одну срібну, одну бронзову нагороду та одне четверте місце .

Переможцями у своїх вагових категоріях стали такі вихованці:

(гирі 8 кг )  І місце      Гурин Віталій

І місце      Іванченко Олександр

ІІІ місце   Єгор Шапочніков

ІV місце    Фадєєв Каспар

(гирі 16 кг ) І місце    Скрипник Дмитро

ІІ місце   Винник Володимир

Серед дівчат чемпіонські титули здобули:

І місце       Намєснік Анжеліка   (128 підйомів, гирі 16 кг.)

І місце     Голотюк Анастасія    (101 підйомів, гирі 16 кг.)

Підготували спортсменів тренер-викладач Комунального закладу «ДЮСШ» Бобринецької міської ради, майстер спорту України Намєснік Іван Іванович та тренер-викладач Гольша Іван Володимирович.

Особлива подяка висловлюється Бобринецькій міській раді за фінансування транспортних розходів, харчування дітей та проживання, батькам спортсменів за моральну підтримку.

Адміністрація КЗ "ДЮСШ"