Бобринецький район, Кіровоградська область

Виступ вихованців КЗ "ДЮСШ" у Всеукраїнських змаганнях "Маленька дзиґа"

05 листопада 2016 року вихованки відділення гімнастики художньої Комунального закладу «ДЮСШ» Бобринецької міської ради взяли участь у Всеукраїнських змаганнях «Маленька дзиґа» у м.Кривий Ріг.

В змаганнях приймали участь команди з таких міст, як: Кривий Ріг, Кропивницький, Нікополь, Дніпро, Запоріжжя, Южний, Зеленодольск, Бобринець.

За результатами змагань гімнастки Комунального закладу "Дитячо-юнацька спортивна школа"  зайняли такі призові місця:

І місце – Кулікова Ілона (2010 р.н.);

І місце – Романова Євгенія (2009 р.н.).

І місце – Ващенко Вікторія (2008 р.н.);

І місце – Адаменко Анастасія (2007 р.н.).

ІІ місце – Крисенко Варвара (2008 р.н.).

ІІ місце –Карєліна Ольга (2007 р.н.).

ІІ місце – Філіпінко Дар’я (2006 р.н.).

ІІІ місце – Туменко Дар’я (2010 р.н.).

Приз суддівських симпатій отримала Кулікова Ілона та подарунок золоті сережки.

Підготувала спортсменок майстер спорту України , тренер-викладач

КЗ «ДЮСШ» Проценко Яна Аркадіївна.

Особлива подяка юних спортсменів   висловлюється Бобринецькій міській раді за фінансування транспортних розходів та батькам спортсменок за матеріальну, фінансову та моральну підтримку.