Відбулися урочистості присвячені Дню людей похилого віку

Дата: 03.10.2016 14:38

Фото без опису

1 жовтня весь світ відзначає День людей похилого віку,   і саме в цей день  ми віддаємо шану тому поколінню, яке вистраждало під чорним крилом голодоморів, яке вистояло криваве пекло  Великої Вітчизняної війни, яке відбудовувало  зруйноване і допомагає нам творити   майбутнє.

Міською радою було організовано підвіз мешканців із сіл громади, щоб у цей  святковий, щедро напоєний теплом осінній день,  в приміщені  Бобринецького технікуму ім. В.Порика БНАУ  зібралися чимало людей  в чудовому товаристві на свято праці, свято долі, свято життя, щоб віддати  свою шану і повагу людям, за спиною у яких  великий віковий  і життєвий шлях. Долі всіх присутніх багато в чому схожі одна на одну. Про кожного можна писати романи і повісті. І буде то бентежна розповідь про стійкість, мужність, працелюбність, відданість громадському обов’язку. Все, що нас оточує – міста і села, безкраї лани – є результатом невтомної праці. В усьому, до чого торкнулися ваші руки, залишилася частка вашої душі. Та і власним життям ми теж завдячуємо теж вам. Тож сьогодні, коли всі ми і вся Україна вшановує Вас – свою гордість і славу.

З вітальними словами до присутніх звернувся міський голова  Сніжко В.В. У своєму виступі він висловив щиру повагу та глибоку вдячність ветеранам та всім людям поважного віку, за високу громадянську свідомість, важливий внесок у соціально-економічний розвиток міста та побажав усім міцного здоров`я, довгих років життя, щасливої долі, радості, миру і добра в ім’я розквіту рідної неньки – України. З нагоди свята всіх присутніх також привітали начальник управління захисту населення  Бобринецької РДА Матягіна К.В. та голова Бобринецької міської організації ветеранів України Тофан Р.І.

З нагоди Міжнародного Дня громадян похилого віку та Дня ветерана за багаторічну плідну працю, вагомий особистий внесок у патріотичне виховання молоді, життєву стійкість, активну участь у громадському житті грамотами Бобринецької міської ради та ціними подарунками нагородили:

Білана Віктора Івановича -  заступника голови Бобринецької місько організації ветеранів України, члена президії, керівника комітету ветеранів Великої Вітчизняної війни

Волошина Григорія Івановича – члена ради Бобринецької міської організації ветеранів України , учасника художньої самодіяльності, волонтера

Даниленко Раїсу Григорівну – члена ради, голову ревізійної комісії Бобринецької  міської організації ветеранів України, волонтера

Єфременко Реоріту Захарівну – члена ради Бобринецької міської організації ветеранів України

Іванько Тамілу Павлівну – члена ради Бобринецької міської організації ветеранів України, учасника художньої самодіяльності, волонтера

Калиш Олександру Павлівну -  члена ради Бобринецької міської організації ветеранів України, учасника художньої самодіяльності

Оверченко Олену Павлівну – члена ради Бобринецької міської організації ветеранів України, волонтера

Отяна Володимира Дмитровича – члени президії Бобринецької міської організації ветеранів України

Попову Лідію Максимівну – члена ради, члена ревізійної комісії  Бобринецької міської організації ветеранів України, волонтера

Самборську Нелю Михайлівну – члена президії, керівника центру історії Великої Вітчизняної війни по увіковіченню та збереженню пам’яті земляків Бобринецької міської організації ветеранів України

Сіліфоненко Валентину Іванівну -  члена президії, керівника медико-санітарної групи Бобринецької міської організації ветеранів України

Телятнікову Валентину Іванівну – члена ради Бобринецької міської організації ветеранів України, учасника художньої самодіяльності, волонтера.

Ткаченко Віру Лаврентіївну – члена ради Бобринецької міської організації ветеранів України, учасника художньої самодіяльності, волонтера

Тофан Раїсу Іванівну – голову Бобринецької міської організації ветеранів України

Шевченка Віктора Георгійовича – члена президії Бобринецької міської організації ветеранів України

Шкуратову Ніну Миколаївну – члена ради Бобринецької міської організації ветеранів України

Ященко Валентину Петрівну – члена ради Бобринецької міської організації ветеранів України, учасника художньої самодіяльності, волонтера.

Іващенко Матрону Павлівну – члена ради Бобринецької міської організації ветеранів України

Штефан Олену Миколаївну -  члена ради Бобринецької міської організації ветеранів України

Своїми душевними, зворушливими піснями  розчулили присутніх та подарували їм гарний настрій місцеві аматори: М.Гордус, Л.Двірна, В.Змикало, О.Іванова, Л.Сікач, О.Бондар, В.Щербанюк, ансамбль «Хміль» під керівництвом А.Куцюрюби, А.Іщенко, Н.Телих. Звеселяв людей своїми гуморесками улюбленець публіки О.Неклеса, а мелодії на гармошці подарував В. Ковальчук.

Також за дорученням міського голови Сніжка В.В. перший заступник міського голови Висоцький В.І., заступник міського голови з соціально- гуманітарних питань Кривошея Л.П.  та голова Бобринецької  міської організації ветеранів України відвідали членів президії Бобринецької міської організації ветеранів України, які за станом здоров’я не змогли відвідати урочисті заходи. Представники міського самоврядування за підтримки організації «Червоного Хреста» вручили членам президії подяки та солодкі подарунки.

По завершенню святкової програми всі  винуватці урочистостей були запрошені до солодкого столу, який був організований міською радою спільно з Аграрною партією України.