Засідання робочої групи з розробки плану удосконалення послуг в рамках програми «DOBRE»

Дата: 12.12.2017 14:36

11 грудня відбулося засідання робочої групи з розробки плану удосконалення послуг в рамках програми  «DOBRE».  Пріоритетною послугою, що  потребує вдосконалення було обрано  водопостачання, адже за результатами  опитування мешканців громади, що проводилося під час написання Стратегічного плану розвитку більшість визначили, що саме водопостачання та водовідведення є найбільшою проблемою в нашій громаді.   Фахівець-консультант Програми DOBRE – Наталя Ключник  разом з робочою групою  систематизували інформацію для SWOT . Під час зустрічі робоча група також  визначила  сильні  та слабкі сторони водопостачання та водовідведення на основі яких і буде розроблено SWOT аналіз. Також  було запропоновано можливі  проекти з удосконалення послуги водопостачання та водовідведення.