Новорічна казка «12 місяців»

Дата: 02.01.2018 14:27

31 грудня у новорічну ніч біля головної ялинки міста  відбулася справжня зимова казка «12 місяців». Чаруюче дійство для жителів громади створили  вихованці, колектив комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Бобринецької міської ради та активні жителі громади.    На початку свята до присутніх з вітальним словом звернувся міський голова Валерій Сніжко.  Валерій Вадимович  коротко підвів підсумки  року, що минув та подякував жителям громади за розуміння  та допомогу у  вирішенні проблем, які стосуються життя громади. Також міський голова подякував колективу та вихованцям  «Центру дитячої та юнацької творчості» за прекрасні свята, які  вони проводили протягом року.  Концертна програма не залишила байдужим жодного глядача та додала усім новорічного настрою. Гості свята поринули в казкову атмосферу дійства «12 місяців».  Запальні танці пір року, Санта-Клаусів, сніговичків та вокальні номери у виконані місяців заполонили глядачів та викликали овації. Особливо  захоплююче за сюжетом казки, що розгорталося на сцені спостерігали діти.   Усі бажаючі мали змогу поласувати солодощами та гарячим чаєм. Програма, що тривала майже дві години, пролетіла як миттєвість, і люд, що зібрався біля ялинки, гучними оплесками проводжав артистів.  Після завершення свята всі присутні мали змогу залишити світлину на згадку з Дідом Морозом та Снігуронькою.

Судячи з овацій та посмішок, свято пройшло вдало та принесло справжній  феєричний новорічний настрій. Сподіваємося, що для всієї громади 2018 рік, рік Жовтого Собаки, щодня приноситиме таке ж задоволення, радість  та піднесення!