Діти пільгових категорій відправилися на оздоровлення

Дата: 21.06.2017 14:24

Фото без опису

21 червня для 51 дитини Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади був радісний ранок. Вони відправилися на оздоровлення та відпочинок до дитячого санаторно-лікувального закладу «Чайка», що знаходиться в с.Лазурному Скадовського району Херсонської області. 47 дітей відпочиватиме за кошти Бобринецької міської ради та 4 за кошти батьків.

З метою забезпечення якісного відпочинку та оздоровлення  заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань    Кривошея Людмила Петрівна провела інструктажі для дітей та їх батьків, ознайомила з особливостями відпочинку та умовами перевезення і проживання.

Протягом 14-ти днів на дітей чекає 5-ти разове харчування, киснево-сингалентний коктейль, фіточай, аромотерапія, фізичні та лікувальні процедури, масаж, гуртки за інтересами, облаштований пляж із сонцезахисними парасолями. Для змістовного дозвілля передбачено проведення конкурсів, естафет, ігор, змагання з різних видів спорту, дискотеки.

Перевезення дітей здійснюватиме компанія «Тауріс» комфортабельними автобусами за рахунок міської ради

Бажаємо  дітям чудового відпочинку, гарного оздоровлення, сонячної погоди та незабутніх вражень.