Бобринецька міська об'єднана територіальна громада
Бобринецький район, Кіровоградська область

Обсяг реалізованої промислової продукції у січні–серпні 2016 року

У січні–серпні 2016р. підприємствами області реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 14271,9 млн.грн, з неї продукції добувної та переробної промисловості – на суму 11369,6 млн.грн (79,6%). У структурі реалізованої промислової продукції на виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів  припадало 42,5%, постачання електроенергії, газу пари та кондиційованого повітря – 19,3%, металургійне виробництво, виробництво готових металевих виробів, крім машин і устатковання – 11,8%, машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устатковання – 11,4%.

В обсязі реалізації харчових продуктів та напоїв найбільша питома вага припадала на виробництво олії та тваринних жирів (60,3%), м’яса та м’ясних продуктів (10,8%).

Найбільше реалізовано продукції добувної промисловості підприємствами Новомиргородського, Гайворонського, Новоукраїнського, Кіровоградського районів та м.Кропивницького; харчової промисловості – міст Світловодська, Кропивницького, Олександрії, Кіровоградського, Олександрійського, Голованівського районів; машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устатковання, – міст Кропивницького та Олександрії.

Обсяг реалізованої промислової продукції у розрахунку на одну особу      у січні–серпні 2016р. по області становив 14610 грн, найбільше – у м.Світло-водську (69032 грн), Голованівському районі (49490 грн) та м.Кропивницькому (26849 грн).

Головне управління статистики у Кіровоградській області« повернутися до списку новин