Висаджено дерева у парку ім. Кропивницького

Дата: 18.04.2017 14:19

У  рамках Всеукраїнської акції  «За чисте довкілля»  та місячника з благоустрою громади, колектив міської ради займався озелененням території парку ім. Кропивницького.  «Зелені легені» нашого міста поповнилися  майже двома сотнями  молодих дерев.  На території парку було висаджено сажанці клену сріблястого та клену явір. Підсадка дерев відбувалася у місцях, де це було необхідно. Висаджені клени дадуть приємний затишок та прохолоду у спекотний день тим, хто вийшов прогулятися, або відпочити до парку.  Саме парк ім. Кропивницького  є  найпопулярнішим місцем для  прогулянок в гарну погоду, в якому можна спостерігати  юрби дітей, що галасливо бігають між дерев, матусь з малюками  на прогулянці та людей поважного віку, що відпочивають. Для того щоб всі мали змогу насолоджуватися красою та свіжим повітрям у самому центрі міста і була організована дана акція. Сподіваємося, що дерева, які висаджені в чистий четвер, приживуться та активно ростимуть радуючи погляд, під час прогулянок по затишному парку. Закликаємо всіх бережливо ставитися до молодих насаджень, тільки спільною працею ми робимо неоцінений внесок для того, щоб  наша громада з кожним днем ставала привабливішою та кожний мешканець відчував свою відповідальність за дотримання краси та благоустрою території де він проживає.