Розпочалася перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку!

Дата: 09.10.2017 14:17

Фото без опису

Згідно з пунктом 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.84 № 470 щорічно з 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Бобринецької міської ради.

Перереєстрація здійснюється на підставі наданих громадянами наступних документів:

1.     довідка про склад сім’ї (форма 3);

2.     довідка з МБТІ на всіх членів сім’ї ;

3.     копія паспорта (1,2 ст., реєстрація);

4.     копія ідентифікаційного коду

5.     копія довідки, що надає право користування пільгою

За додатковою інформацією звертатися до міської ради (каб. 202) телефон  для  довідок:  3-46-61.

Громадяни, які, станом на 01.01.2018 р., не пройдуть перереєстрацію квартирного обліку, до Єдиного державного реєстру внесені не будуть, та відповідно до Житлового Кодексу України, не вважатимуться такими, що потребують покращення житлових умов.