Ігри інтелектуалів

Дата: 03.03.2017 14:16

Фото без описуВже стало доброю традицією Центру дитячої та юнацької творчості проводити щороку свято інтелектуалів «Марафон ерудитів». Гра відбулася між учнями шкіл міста на базі Комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1». Підготувала і провела захід заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ «ЦДЮТ» Кириченко Наталія Іванівна.

Учасники команд «Грицькованські розумники», «Супер інтуїція», «Шумилівські ерудити» та «Чудова п’ятірка» мали змогу проявити свою ерудицію, кмітливість та знання. На сцені відчувалася атмосфера творчості, дружнього змагання, а конкурси були цікавими та захоплюючими.

Вокальні композиції та веселий настрій учасникам та гостям свята дарували колективи вокального гуртка «Квіти України» (керівник – Телих Наталія Володимирівна).

Вітаємо переможця марафону – команду «Шумилівські ерудити» (Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Фото без опису№5»)!