Міська ветеранська організації провели зустріч з школярами

Дата: 11.05.2017 14:09

4 травня в комунальному закладі "Навчально-виховний комплекс "Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" відбулася зустріч членів міської  ветеранської організації, а саме голови міської ветеранської організації Беліченко Л.І., секретаря організації Кузьменко С.Є. та членів президії Лашкула Л.О. та Самборської Н.М., з учнівською молоддю міста.

Були  висвітлені питання вшанування пам’яті полеглих воїнів під час Другої Світової війни та антитерористичної операції на сході України. Члени міської ветеранської організації розповіли молоді про ветеранів Другої Світової війни, що проживають на території міста. Учням також розповіли про цікаві факти з історії міста в часи війни та його повоєнної відбудови. Зустріч виявилася напрочуд цікавою, адже школярі отримали багато цікавої інформації від старшого покоління, якої не має в жодних книгах чи інших джерелах. На завершення зустрічі всі схилили голови у глибокій скорботі та хвилиною мовчання вшанували воїнів, що віддали своє життя боронячи рідну землю від загарбників. Зустріч учням школи дуже сподобалася, вони активно брали участь у спілкуванні та задавали чимало запитань представникам міської ветеранської організації.

Співпраця старшого покоління з молодшим є дуже важливою для правильного та патріотичного виховання дітей.