«Нічна допомога майстрів» у встановлені фонтану

Дата: 11.07.2017 14:05

З початку літа на території міського парку  можна було спостерігати за довгоочікуваним будівництвом фонтану. Фонтан, який повинен приносини красу, прохолоду в літній день та радість дітям має стати окрасою парку      ім. Кропивницького. На жаль, встановлення фонтану дещо гальмується, в основному завдяки «нічній допомозі майстрів».  Майже кожного ранку доводиться спостерігати результати такої нічної допомоги. Однієї ночі невідомі зіпсували захисну плівку, що була призначена для захисту форсунок фонтану від засмічення, під час монтажних робіт. То вже наступної ночі по щойно пофарбованому фонтані, хтось вчився скелелазінню та зіпсував ще не підсохле фарбове покриття. І якщо зіпсувати захисну плівку на форсунках з цікавості могли діти, які граються на території парку,  то лазили по фонтану, зважаючи на розмір взуття, вже далеко не діти. Хочеться зауважити, якщо кожного ранку замість нових робіт, доводиться відновлювати те, що було зроблено майстрами вчора  та понівечено недобросовісними мешканцями міста вночі, то фонтан так і залишиться мрією, яку міська рада всіма силами вже майже втілила в реальність.  Тож закликаємо мешканців громади слідкувати за порядком на вашій з нами території і тоді ми всі разом будемо жити в красивому  та квітучому місті.