З Різдвом Христовим!

Дата: 05.01.2018 14:04

Шановні мешканці громади! Сердечно вітаю вас із одним   з найбільш шанованих християнських свят – Різдвом Христовим.  Це свято пробуджує найсвітліші почуття і помисли, об'єднує нас навколо ідеалів добра, любові та милосердя.Крізь тисячоліття й покоління Світло Віфлеємської зорі зігріває серця людей і вказує шлях любові, довіри, взаємоповаги і правди. Його промені несуть радість у кожну сім’ю, у кожну домівку, у кожний куточок нашої землі.

У сімейне свято Різдва я вам бажаю миру, спокою і тепла у Ваших родинах. Нехай здоров'я й кохання наповнять кожен дім!  Нехай збудуться найзаповітніші мрії, хай  Різдв'яна зоря запалить у Наших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії. Зичу міцного здоров'я, щастя, радості, достатку, добрих і вірних друзів на життєвій дорозі! Гарних вам і радісних різдвяних свят!

З найкращими вітаннями,

міський голова                                                           В.СНІЖКО