Бобринецький район, Кіровоградська область

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БОБРИНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

11 жовтня 2016 року  відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Бобринецької міської ради. Позачергове засідання було скликане з метою розподілення коштів державної субвенції, що надійшла до бюджету об’єднаної територіальної громади. На засіданні виконавчого комітету, яке пройшло під головуванням першого заступника міського голови Висоцького В.І.  були присутні 9 членів виконкому.

Члени виконавчого комітету прийняли рішення вирішили внести зміни до рішення міської ради від 24 грудня 2015 року №55 «Про міський бюджет на 2016 рік»  а саме: збільшити доходи загального фонду міського бюджету на 1 553 900 грн. за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій; збільшити видатки спеціального фонду міського бюджету на 1 553 90 грн. за рахунок передачі коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду міського бюджету) . Ці кошти планується витратити на ремонт насосної станції першого підйому КП «Міськводоканал» та реконструкцію теплогенераторної міського центру дозвілля молоді  із влаштуванням твердопаливного котлоагрегату для заміщення споживання газу.