Привітали з новим роком працівників освітніх закладів громади

Дата: 28.12.2016 14:00

Фото без опису

28 грудня  в передсвятковий день міський голова Валерій Сніжко разом з заступниками міського голови Валентином Висоцьким та Людмилою Кривошеєю привітали педагогів та працівників освітніх закладів громади, що зібралися в актовому зібралися в актовому залі КЗ «Навчально–виховний комплекс «Гімназія - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1».

В своєму привітанні міський голова Валерій Сніжко зазначив, що працівники освіти – це люди, які своєю щоденною  працею  закладають основи людяності, патріотизму та знань багатьом поколінням,  будучи для них зразком для наслідування.  Валерій Вадимович подякував присутнім за їх невтомну працю, за навчання та виховання підростаючого покоління та за співпрацю, яка в 2017 році буде тільки розвиватися та зростати. Адже на наступний рік вже перераховано кошти за два комп’ютерні класи та кабінет фізики, які будуть встановлені в міських школах.  В наприкінці свого виступу міський голова побажав працівникам сфери освіти мирного неба, міцного здоров’я та родинного благополуччя, також Валерій Вадимович передав солодкі подарунки колективам освітніх закладів міста.Також зі словами привітання та теплими побажаннями до вчителів звернулись заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Людмила Кривошея та начальник відділу освіти міської ради Вікторія Літвінова.

Бажання висловити слова вдячності та привітання були не лише у представників місцевого самоврядування. Представники колективів освітніх закладів міста привітали міського голову та його заступників з наступаючими святами та подякували за все, що було для них зроблене у минаючому році.В знак вдячності колективи подарували Валерію Вадимовичу символічну новорічну ялинку, виготовлену власноручно.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису