Придбано новий шкільний автобус

Дата: 23.08.2017 13:46

Фото без опису

У рамках програми «Шкільний автобус» для підвезення дітей та учнів Бобринецької ОТГ до міських шкіл, відділом освіти, молоді та спорту міської ради придбано у ПП «Аймакс-Груп» шкільний автобус.

Автобус було придбано за 1685,00 тис. грн. на умовах співфінансування, при цьому внесок міської ради склав  - 505,5 тис. грн., а ще 1179,5 тис. грн. було оплочено за рахунок субвенції з Державного бюджету. Новий шкільний автобус ATAMAN D093S2 розрахований на 30 місць, має додаткові рівні безпеки, обмеження у швидкості руху, звукову і світлову сигналізацію, аварійні кнопки, спеціальні сидіння та зручні сходинки. Тож дітям будуть надані всі умови щоб комфортабельно дістатися до  навчального закладу для отримання знань.